Jdi na obsah Jdi na menu


O nás

bez-nazvu.png

Troška historie našich stránek:

Webové stránky sgfan.eu jsme založili téměř před deseti lety a nečekali jsme, že by se mohli těšit takových fanoušků a návštěvnosti. Začínal jsem na obyčejných stránkách už na základní škole a tehdy to byly stránky s defaultním nastavením estránek.

Fotka uživatele Stargate Fanclub.

Během let jsem začal předplácet lepší a pokročilejší programy estránek, díky kterým se stránky dočkávali různých vylepšení, co se týče vzhledu a funkčnosti stránek. Z hlediska obsahu jsme dlouho zaostávali, ale před asi čtyřmi roky jsme to změnili a snažili jsme se doplnit na stránky co nejvíce informací.

Do projektu SGFanclub se společně se mnou vložili i další lidé. Stránky se každým dnem dostávaly do obliby svých fanoušků a za my se začali i angažovat v různých fan-art projektech, ostatně na kterých jsou naše stránky založené.

Od roku 2016 jsme se také začali angažovat na Festivalu Fantazie, konkrétně na Gateconu a nyní si pro vás připravujeme přednášky a akce i my. Letso, tj. 2018, se můžete těšit na naše první přednášky a akce.

Za podporu a aktivitu svých fanoušků jsme velice vděční a vážíme si jí. Doufáme, že i nadále vás budeme bavit a zbavovat vás nudy ve vašem volném čase nebo i v práci/ve škole.

Fotka uživatele Stargate Fanclub.