Jdi na obsah Jdi na menu


Omezení aktivity

3. 1. 2018

Dobrý den vážení návštěvníci těchto stránek,bohužel musím oznámit, že činnost tohoto webu bude v nejbližší budoucnosti omezena. Jelikož jsem normální smrtelník jako ostatní obyvatelé této planety, musím se momentálně věnovat důležité části mého života a tou jsou maturitní zkoušky. Z tohoto důvodu tedy neočekávejte moc velkou aktivitu ze strany SGFan.eu, všechny dosavadní části webu budou normálně přístupné. Samozřejmě se pokusím dodělat a zveřejnit projekty, které jsem již slíbil, ale aktualizace článků a naší databáze bude pomalé.

Projekt Stargate: Rebirth se pokusím dodělat co nejdříve a uveřejním ho zde a na fóru fan-project.net. Omlouvám se za tato omezení a snad tím nezpůsobím nikomu nějaké nesnáze. Nechápejte omezení aktivity jako úplné uzamčení webu, jak jsem již psal, všechny části webu budou nadále dostupné, ale jejich případná aktualizace se trochu pozastaví. Občas, když budu mít čas sem na chvíli mrknu a nějakou práci udělám.

Pokud byste měli nějakou připomínku nebo návrh abych něco udělal než to tu přestanu často kontrolovat, stačí napsat na email admin@sgfan.eu. 

Informace pro zájemce:

Pokud by někdo chtěl napsat nebo aktualizovat nějaký článek nebo pomoci s něčím v projektu SGFan.eu gaming laboratories, stačí opět napsat na uvedený mail. Uvítám jakoukoliv pomoc a aktivitu z vaší strany.

Ke konci článku taky všem přeji hodně štěstí a zdravíčka do nového roku a snad vám bude dařit dobře. S pozdravem Mesik

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář