Jdi na obsah Jdi na menu


Naše nabídka

8. 3. 2018

Letos poprvé si pro vás chystáme přednášky a aktivity i my. Můžete se těšit na tunu zajímavostí a přátelskou diskuzi během přednášek, kde jsou stejní maniaci jako vy. Ve venkovních aktivitách si užijete tolik zábavy, že se od ní cel den neodtrhnete. Spolupracujeme již nyní s vedením Festivalu, Gateconu, Outconu a s jedním zatím nejmenovaným obchodem. 

 

Povahu venkovní aktivity si zatím chceme nechat pro sebe, dokud její konání nebude stoprocentní a chceme ve vás vzbudit trochu toho napětí. Doufáme ale, že pokud bude tato zábava povolena a bez námitek vedení FFka, tak se vám bude velice líbit a můžete se u ní zabavit po celý den. 

 

Naše akce:

Stargate FanArt

Na této přednášce vám ukáži, co všechnno si zdatní a pylní fanoušci Stargate dokáží sehnat nebo vyrobit jako suvenýr ze Stargate. Ukáži vám, českou i zahraniční fanouškovskou tvorbu. Některé z těchto výtvorů vám i přinesu ukázat. Pokud jste i vy stejně zdatní a pečliví, určitě se přijďte podívat, třeba si něco vyrobíte i vy sami.

Další informace se dozvíte přímo na přednášce. Těším se na vás.

Výsledek obrázku pro stargate gate model replica

Stargate střelnice

Ve spolupráci s bohemia-airsoft.cz jsme pro vás připravili celodenní střelnici, kde si budete moci zasoutěžit střílením z airsoftových zbraní. V soutěži jsou hodnotné ceny, které můžete vyhrát i vy. Přijďte nám ukázat, že umíte střílet z pozemských zbrání lépe než samotná Carterová! Ukažte svobodným jaffům, že lidé z Tau´ri jsou velmi zkušení a obratní bojovníci. Těšíme se na vás a doufáme, že budete lidské plémě hrde reprezentovat.

Výsledek obrázku pro stargate uniform

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář