Jdi na obsah Jdi na menu


Základní informace o FF

6. 3. 2016

slide5.jpg

Veškeré základní informace najdete na hlavních stránkách Festivalu Fantazie. Zde je menší rozcestník základních částí webu, které by jste mohli potřebovat. Upozorňujeme, že letos jsou dvě předplatná období, tj. do 30.5. a poté do 26.6. Doporučujeme jako takovou kalkulačku použít třeba i systém Amber Festivalu Fantazie, kde si můžete všechno samostatně navolit a systém vám to sám spočítá tak, jak vám to vychází. Samozřejmě výpočtové a inforamční údáje jsou poskytnuté právě na stránkách festivalu.

Ubytování

Zde najdete ceny jednotlivých nocí v různých místech, kde můžete přespat, nebo vypočítané ceny za daný počet nocí. Samozřejmě zde máte podrobně popsané místa, kde se můžete ubytovat. Popis se vztahuje na vybavení a dispozici pokojů.

Občerstvení

V této sekci naleznete jídelní lístek a seznam míst, kde se dá na Festivalu sehnat nějaké jídlo. Stravování je zajištěno se spoluprací Obchodní akademie a je také dostupné na místě Festivalu, ale pouze v omezeném množství. Během Festivalu se bude dvakrát podávat grilované prase.

Doprava

Základní informace o speciální FF autobusu, který odjíždí zatím jenom z Prahy Černý most a na konci festivalu zase zpět. Základní informace o dopravních spojení, co se týče vlaků a autobusů, které naleznete taky na jizdnirady.idnes.cz (idos.cz)