Jdi na obsah Jdi na menu


Gatecon

6. 3. 2016

Zatím ještě není téměř jisté, že se na letošním Gateconu vůbec někdo z Hvězdné brány ukáže, protože letos má Star Trek 50. výročí, takže se dá předpokládat, že bude mít právě spíše přednost Star Trek. Já ale sám osobně doufám, že se přeci jen nějaký ten herec z hvězdné brány přijede ukázat. Samozřejmě se tomu můžete pokusit pomoci i vy. Pokud máte založený účet na sociální síti twitter, tak se můžete pokusit nějakého herce pozvat sem k nám do České republiky stejně jak tomu bylo minulý rok s Paulem McGillionem, který sem přijel právě na vlastní zájem, protože to slíbil jedné České fanoušce.

paul-mcgillion-ff2015-1.jpg

Jako každý rok vám Gatecon nabízí zajímavé a zábavné přednášky na téma Hvězdné brány. Letošní Gatecon má téma časová smyčka, takže se obávám, že si párkrát tento den zopakujeme. Přijeďte se podívat a poučte se i Vy. Třeba se dovíte věci, které jste o Hvězdné brány nevěděli, třeba můžete vyhrát i nějakou soutěž. Samozřejmě vám nyní nemůžeme říct, co všechno vlastně bude obsahovat programová linie Gateconu, ale jako každý rok to bude určitě velice zajímavé.

Máte nějaké téma, o kterém by jste chtěli hovořit, něco s čím se chcete pochlubit? Přihlašte se a vytvořte si vlastní přednášku. Samozřejmě Festival Fantazie nemá jako jediné Gatecon. Další, co vám FF2016 může nabídnout jsou samozřejmě další cony k různým filmům, seriálů, hrám apod. 

getthumbnail.jpg

Nyní je Web pro tento festival aktualizovaný a vy už nyní máte možnost k přihlašování se do systému Amber pro obdržení slevy za včasnou koupi vstupného a dalších služeb, které si vyberete. Aktuální program FF a jeho programových linií najdete zde. A přihlášení do systému najdete zde.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář