Jdi na obsah Jdi na menu


Stargate Screeny

5. 4. 2017

Hledali jste někdy na internetu videa, na kterých jsou věci ze seriálu? Konkrétně hledali jste třeba obrazvky z ovladače kina? Pokud ano, máme tady něco pro vás. Nevím, jestli jste to zaznamenali, ale kdysi dávno na webu istargate.cz byl napsán článek, který tam ještě je a v něm se píše o screenech počítačů z SGU. Lidé, kteří to prodávají si za to účtují něco kolem 1500 Kč. Pravda ale je, že jsme na internetu toto našli zdarma a druhá pravda je, že je to jenom pouze zlomek toho, co jsme našli. Našli jsme obrzovky z Daedalea, Puddle Jumperu, Atlantidy, Icara a i z Destiny. Všechno toto jsme našli zdarma k dostání a navíc je toho možná i více. Soubory jsou ve formátu videí, flashových souborů a chytrých prezentací. 

Ukázka flashe by měla fungovat i na Google Chrome (odzkoušeno) a spuštění flashe + další snímky pomocí kliknutí na flash obraz.

Upozorňuji ale předem, že soubory jsou pouze ty, které byly na pozemských zařízeních, čili tabletech, noteboocích a počítačích, nikoli z antických konzolí. Jedinou vyjímkou jsou screeny z KINA na Destiny a screeny z Wraithských počítačů.

2.jpg

Všechny tyto screeny by se samozřejmě také mohly použít k výrobě simulátorů z prostředí Hvězdné brány, o čemž už někdo také mluvil na istargate.cz. My se pokusíme ještě zkontaktovat vývojáře hry AISNSim, kterému by tyto záběry možná pomohly. Nic ovšem neslibujeme.

Už to je nějakou chvilku, takže vám nyní dáme k dispozici odkaz, kde jsou všechny tyto screeny a možná ještě mnohem více. Na tomto odkazu najdete vše, o čem jsme mluvili, včetně flash přehravače, který vám pomůže většinu flashových souborů přehrát.  Odkaz na dropbox.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář