Jdi na obsah Jdi na menu


The M-Tower

1. 11. 2017

2017-11-01_19.59.56.png

Nejvyšší stavba a pravděpodobně taky nejpropracovanější veřejná stavba na našem serveru. Stavba měla několik podob, než se dočkala své poslední přestavby do dnešní podoby. 

Historie

2017-11-01_20.16.01.png

Celé centrum Star City je postaveno v místech, kde se nacházela původní námi postavená survival vesnice. M-Tower byla postavena vedle hlavní budovy naší vesnice, odkud byl vstup do dolů. Ze začátku své existence sloužila jako hlavní vchod do centra OSN, také se zde nacházel vstup do tajné podzemní základny. M-Tower vlastně na této základně stojí dodnes. V nejvyšším patře se nacházelo malé apartmá pro prezidenta republiky. 

  • Při první rekonstrukci byly budově přidány další patra, aby působila více impozantněji a navíc byla propojena s třemi křídly, které takřka můžeme u věže najít i dnes. Také jsme během této rekonstrukce pracovali i na interiéru věže v horní polovině stavby. Byla postavena restaurace a občerstvovací zóny na terasách věže. V době této rekonstrukce došlo také na válku a rozpad OSN, poté byla věž chvíli využívána jako vojenský hotel a poté jako centrum dění Republikové armády. Po ukončení války je věž používána jako hotel a postupně chátrá.
  • Druhá rekonstrukce byla velice zásadní a díky ní teď vypadá věž tak, jak vypadá. Původní jednoduchý design věže byl obohacen oblou křivkou a několik pater se tak rozšířilo, také byly promyšleny statické nosné systémy, které by měly vydržet přírodní podmínky. Ještě dnes se ale stále pracuje na některých částech interiéru věže, což vede k informaci o způsobu dopravy ve věži. Dříve byly využívány výtahy, ale bohužel ne každý si chtěl kvůli nim stahovat bukkit a plugin, což vedlo k našemu řešení - schody. Budova byla vybavena kancelářemi a nejnovějšími technologiemi. 

Současnost

2017-11-01_20.02.18.png

V současné době využívá věž S.H.I.E.L.D. jako hlavní centrální administrativní budovu. V nejvyšším patře se také nachází soukromé apartmá pro ředitele shieldu. V přízemí budovy se také nachází Hvězdná brána, což dělá také z budovy také hlavní dopravní uzel z centra tohoto města. V budově se nachází diplomatické konferenční místnosti aliance pěti národů. Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších budov našeho města a také o jednu z nejstarších námi postavených budov, které na našem serveru můžete najít. Budova také slouží jako hlavní budova městského státu Star City, kterou vede S.H.I.E.L.D.

Materiály

Na stavbu věže jsou použité všechny dostupné typy bloků dřeva, stonebricks, sklo další.

Zajímavosti

Design nynější verze se měl nejdříve podobat Stark Tower, ale od tohoto designu bylo téměř upuštěno až na malé detaily. Na vrchu věže lze najít Quinjet, který slouží pro osobní dopravu do zařízení shieldu.

2017-11-01_20.00.47.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář