Jdi na obsah Jdi na menu


Stargate Universe: Stones 2017

2. 10. 2015

Antické komunikační kameny

Jedná se o jeden z prvních modelů, který pochází z našeho týmu a který jsem nevyráběl já. Tyto modely vyrobil Pranus, také známý z Gateconů, které pravidelně navštěvuje a je sám jeden z pořadatelů. Já osobně jsem velmi rád, že taky někdo něco vyrábí a jeví zájem to zde zveřejnit. Podívejme se ale, co o jsme o jeho modelech napsali.

Zatím je dokončen pouze jeden antický komunikační kámen, který můžete vidět na obrázku. Dále je na obrázku vidět ještě jeden kámen a ten bude samozřejmě dokonalejší než první. Ačkoliv se to nezdá, tak tato práce je velmi složitá, protože kameny jsou velmi kluzké a malé. Tyto kameny jsou odlišné od originálů tím, že jsou výrazně užší, ale Pranus zbytek týmu utěšil tím, že pracuje na třetí verzi, která snad bude lepší. Samozřejmě každá snaha se cení a Pranusovy modely nemohu nazvat nijak jinak než úspěch.

Tato Prausova práce je důkaz, že i vy se můžete inspirovat našim úsilím a něco si vyrobit. Nemusí to být přesné jako originál, ale i tak to zde oceníme. Důvod, proč začal tyto kameny vyrábět je ten, že by se mohly dostat do jednoho fan-filmu, o kterém nám zatím nic neřekl, protože jeho natáčení zatím není jisté. No, držíme palce budoucím hercům a doufáme, že se jim to povede. Další Pranusův model by mělo být ZPM. Jeho výroba je velmi složitá a kvůli ostatním povinnostem, které v této době má celý náš tým, je jeho výroba pozastavena.

11903501_947446038628209_1398767192_n.jpgcommunicationstone.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář