Jdi na obsah Jdi na menu


Stargate: Origins

Výsledek obrázku pro stargate origins

Stargate Origins má tedy být dalším seriálem z prostředí Hvězdné brány. Seriál bude sloužit jako prequel celé story, což se týče SG1, atd.... Tento seriál bude mít deset dílů, přičemž každá epizoda bude mít deset minut. Tento projekt odhalilo MGM na letošním Comic-conu v San Diegu. Seriál zamíří na připravovanou digitální platformu Stargate Command. Tvůrci nového miniserálu také slibují nový video obsah, který by měl také být na této digitální platformě. Jedná se úryvky z natáření (behind-the-scenes) a další... Stargate Command by tedy měla být platforma pro všechny fanoušky Hvězdné brány.

A jak řekl prezident Digitálních a nový platforem MGM, Kevin Conroy, "Již nějakou dobu jsme se chtěli vrátit k Hvězdné bráně a přijít se zcela novým příběhem, který se bude držet původního příběhu a dodá věrným fanouškům nové záhady a dobrodružství. Pro nás je Stargate: Origins takovým poděkováním fanouškům za to, že drží celou Hvězdnou bránu naživu již skoro 25 let. S růstem popularity digitálního obsahu na různá zařízení se MGM zavázalo k produkci prémiového mid-form obsahu (u nás známé spíše jako krátké filmy - pozn. redaktora) a jsme nadšeni, že to spouští právě se Stargate: Origins.

přeloženo SG-PORTAL.eu

Stargate: Origins by jsme se na platformě Stargate Command měli dočkat už letos na podzim. Podle neověřených informací možná MGM použije právě Stargate: Origins jako způsob jak zjistit kolik lidí by Stargate dnes oslovila a kolik lidí by tyto projekty přitáhly.

Stargate: Origins tedy má přijít se zcela novým příběhem o mladé Catherine Langfordové, která sehrála v objevení a hned v následném provozu Hvězdné brány zásadní roli. Pro neznalce Catherine Langfordová byla dcera amerického archeologa Paula Langforda. Tento archeolog v roce 1939 objevil Hvězdnou bránu v Gíze. V seriálu tedy dostaneme nové dobrodružství mladé Catherin, na které narazí právě díky objevení Hvězdné brány a jejím cílem bude odhalit tajemství hvězdné brány a odvrátit nepředstavitelné nebezpečí hrozící planetě Zemi.

Herecké obsazení bohužel zatím není známé. Režie se ujala talentovaná filmařka Mercedes Bryce Morgan (Sectrum, Love and Loundry), scénáře Mark Ilvedson (Tripping forward) a Justin Michael Terry (I love you both, Kimi Kabuki). Všichni tři mají již zkušenosti s natáčením a psaním krátkých filmů.

SG Command

Co je ale trochu mínus na platformě Stargate Command, ale dalo se to očekávat je, že celý obsah bude nejspíše zpoplatněný. Nějaký obsah Stargate Command bude sice volně dostupný, ale bohužel většina ostatních věcí včetně Stargate: Origins zřejmě zpoplatněné bude.

“Viděli jsme, že je potřeba přijít s novým centrem pro fanouškovskou základnu Hvězdné brány, aby si mohli nadále užívat všechny novinky a obsah, ať již nový či stávající. Stargate Command dá komunitě nový způsob jak si interaktivně vychutnat všechen obsah a to způsoben, jaký tu zatím nebyl, řekl v prohlášení Chris Ottinger, prezident Celosvětové televizní distribuce a akvizice u MGM.

přeloženo SG-PORTAL.eu

Tento projekt samozřejmě ve všech z nás zažehl plamen naděje, že se nám Hvězdná brána v nějaké podobě vrátí. A jak už jsem psal v článku, třeba se po Stargate: Origins MGM rozhodně vrátit nám naši Hvězdnou bránu v nějakém tom pokračování. Další informace se třeba ještě dozvíme ze San Diego Comic-conu a samozřejmě v dalších týdnech, kdy budou další informace jistě zveřejněny.

Výsledek obrázku pro stargate origins

 

Příspěvky

Stargate: Origins Online

16. 2. 2018

Celý příspěvek
| Rubrika: Stargate: Origins | 0 Komentářů: