Jdi na obsah Jdi na menu


Pokračování Stargate: Universe

10. 6. 2017

Výsledek obrázku pro stargate universe wallpaper

Tak jste to jistě slyšeli - Stargate: Universe bude mít ukončení. Dokončení příběhu se dočkáme v podobě komiksu. Mnohé fanoušky to rozhodně potěší, ale mě osobně to trochu zklamalo, protože jsem čekal že třeba za pár let se dočkáme ale aspoň nějakého filmového ukončení.

No co se dá dělat, každé ukončení je přece dobře, hlavně že to nějaké to "ukončení" má. Komiks by se měl nést podtitul "Back to Destiny". Za tímto komiksem stejně jako za několik komiksů z prostředí SGA bude stát nezávislý vydavatel American Mythology. 

Celý komiks by měl sloužit jako taková náhrada 3. série seriálu. Takže bychom se měli dočkat dalších dobrodružství, které navazují přímo na konec původního seroše. MGM tento projekt financuje, ale spolupráci původních tvůrců a scénáristů seriálu nečekejte. Sepsání tohoto komiksu můžeme vděčit dvěma autorům a to Marku L. Haynesovi a J. C. Vaughnovi. Samotnou grafickou stránku komiksu poté řešil Giancarlo Caracuzo.

Cena komiksu by se měla pohybovat okolo 4 dolarů a jeho digitální kopie bude k dispozici na Amazonu a Comixology.

No tak uvidíme co se z toho vyvine. Jsem rád, že budě alespoň nějaké ukončení seriálu. A jak jsem psal na začátku článku, tak stále věřím, že jednou někdo tento fenomén vytáhne ze dna oceánu a vrátí mu jeho slávu.

Zdroj pro článek: SG-PORTAL.EU, GateWorld.net a blastr.com

Výsledek obrázku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář