Jdi na obsah Jdi na menu


Dobrá nebo špatná zpráva?

 Roland Emmerich a Dean Devlin, tvůrci původního filmu Stargate (1994 - 6. 6. 2014 ve 20:00 na Barandov TV), potvrdili natáčení dalších filmů Stargate. Plánují natočit trilogii filmů z vesmíru Hvězdné brány, ale ne takového, jaký známe. To je ta otázka jestli dobře nebo špatně. Více v celém článku.

Oboum dvoum režisérům se seriály, které se dostaly k těm nejoblibenějším po celém světě, moc nelíbily a proto filmy nebudou navazovat na seriály. Na internetu se mluví o restartu nebo o rebootu, ale ani jedno z toho to nejspíše nebude. Oba dva režiséři se podle vlastních slov těší na nové dobrodružství ve vesmíru Stargate a tím nové mysleli úplně. Není ani jisté jestli budou filmy navazovat na původní film, ale rozhodně nebude film mít se seriály nejspíše nic společného. Poté co jim poprvé MGM koupila práva, začali spolupracovat s Warner Bros. Ti se starají o distribučními věcmi, ale MGM se bude zabývat produkcí.

Jelikož se také připravuje film Den nezávislosti 2, který se dostane do kin nejspíše 6. července 2015 a nebo v létě 2016 a zároveň má přednost před Stargate, tak se Stargate trilogie nejspíše dočkáme až v roce 2018.

Stále ale není třeba dělat ukvapené závěry a zatím se neví jistě, co bude s příběhem, jestli bude navazovat na film nebo ne.

 

stargateuebdcap4_original.jpg

Zdroj: sg-portal.eu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář