Jdi na obsah Jdi na menu


Úvod

27. 2. 2016

Na tisíce let staré antické lodi Destiny se poslední členové evakuovaného personálu z pozemské základny v Ml. dráze, ukládají do stázových komor na tříletou cestu přes galaxii a prázdnotu.

Při kontrole posledních tří komor se zjistila závada, která prozatím znemožňovala její použití. Z toho vyplývalo jediné – jeden ze tří důležitých členů posádku bude muset zůstat a komoru opravit dříve, než mu dojde energie.

Posledními členy jsou: Eli Wallace, Dr. Nicolash Rush a Plk. Everett Young. Jelikož Plk. Young neumí opravit komoru, tak byl Eliem okamžitě vyřazen a nabídl se on sám. Navzdory protestům Dr. Nicolashe Rushe Eli zůstává jako poslední mimo komoru, aby se ji pokusil opravit.

Pro menší spotřebu energie Eli vypnul světla a veškerou energii na lodi s výjimkou podpory života. Pro jistotu, aby loď nevystoupila z FTL pohonu předčasně, Eli uzamknul Hvězdnou Bránu, bez jakékoli výjimky, čili loď byla odříznutá.

Eli si v posledních chvílích před opravami a výzkumem užívá pohled na Destiny při letu v FTL na pozorovací místnosti. Věřil, že dokáže stázovou komoru opravit, ale nikdy si tím nikdo nemohl být jistý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář