Jdi na obsah Jdi na menu


Lidské

30. 7. 2015

Avenger

Avenger je počítačový virus, který lidé vymysleli za účelem napadení vybraných Go´auldských bran a jejich vyřazením. Tento virus vymyslel Dr. Flecher. Virus přehazuje koordináty v systému bran tak, že samotný program DHD nepozná rozdíl a brána tak není schopná zadat tu správnou adresu. Viru se zmocnil Ba´al a zneužil ho k napadení všech bran.

M.A.T.  (Mobilní těžký kulomet)

Jedná se o transportní zařízení typu sondy M.A.L.P., ale s úpravou ve formě chráněného těžkého kulometu na vrchní části vozítka.

Rakety

Rakety byly přidány do výbavy SGC jako první útočnou linii na jiných světech. Jedná se o dvě balistické střely, které jsou ovládané laserovým naváděním, které se dá provést ručně nebo ho provádí U.A.V. průzkumný letoun, který zároveň posílá další údaje na zemi.

Anti-kull zbraň

Tato zbraň je upravená verze zbrani proti Reetům. Později byla část používané zbrani zmenšena a vyrobeno zařízení, které se dalo připnou na libovolnou palnou zbraň.

Railgun

Railgun je upravená verze strojní pušky, čili upravená pro lodě třídy Daedalus. Railguny na prometheovi jsou méně výkonnější a mají menší dostřel. Navzdory jejich velikosti dokáží způsobit velké škody, ale i takv poměru o proti ostatní zbraním na lodi dost mizivé.

C-4

C-4 je plastická výbušnina. Dá se různě deformovat a dá se napojit na rozbušku, která se dá buď časově nebo dálkově odpálit.

Palné zbraně

Palných zbraní existuje velké množství. Patří mezi ně všechny zbraně na náboje, které dnes známe i ve skutečnosti. Tyto zbraně se mnohdy ukázaly jako mnohem účinnějšá, než ty Go´auldské nebo jiné. "Toto (tyčová zbraň) je zbraň, která slouží na zastrašení nepřítele. Toto (P-90) je zbraň do války, ta slouží k zabíjení lidí." / Jack O´neill

Naquadahová bomba

Naquadahová bomba měla velmi nepěkný vývoj, dost čast kvůli němu bylo ohroženo SG-C, Země a několik stovek lidí. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář