Jdi na obsah Jdi na menu


Antické

26. 11. 2014

Antický skanner

Skanner na atlantidě dokáže najít jakékoli vyjímky a odchilky v životních funkcích člověka. Je přidělaný zároveň k lůžku na atlantiské ošetřovně.

Stázová komora

Stázových komor bylo nalezeno několik druhů, co se týče po vzhledové stránce. Stázová komora na Antarktidě a Atlantidě, komora na planětě, kde byl schovaný Antik Mirdin a také stázové komory na Destiny. Stázové komory zpomalí metabolismus člověka, takže i několik stovek let není nutné jíst, pít a chodit na záchod. Také dokáží pozastavit různé druhy umírání jako např. rozpad buněk, nebo přetížení mozku.

Manipulační stroj

Manipulační stroj na úpravu genetických rysů člověka. Go´auld Anubis pomocí tohoto přístroje sestrojil člověka, který se svou fiziologií podobal Antikům z doby před povznesením. Podobné zařízení si sestrojila Go´auldka Nirti, která se velice vzdáleně přiblížila Anubisovu úspěchu.

Nanitový virus

Nanitový virus vlastně vytvořili replikátoři, které vyrobili antikové. Tento virus byl vytvořen speciálně na zabíjení lidí, ale ne těch, co mají antický gen. Tímto virem byla nakažena část expedice Atlantis v jedné dříve zatopené části města.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář