Jdi na obsah Jdi na menu


Antikové

29. 11. 2014
  • O anticích se předpokládá, že byli nejvyspělejší rasou galaxie Mléčná dráha a Pegasus, nikoli ve vesmíru. Podle dochovaných (fiktivních) dokumentůsi Antikové dříve říkali Alteráni a tvořili společně s Orii jednu vyspělou společnost, ale Antikové odešli ze své domovské galaxie, aby se zachránili.
  • Antikové rozseli život nejdříve v galaxii Mléčná dráha. Zde poté prosperovali jako jediná inteligentní forma života, dokud nenarazili na Asgardy, Noxy a Furlingy. Tyto čtyři rasy utvořily alianci pro boj proti Go´auldům.
  • Antiky ale postihla nemoc a tak postavili město na své domovské planetě - Zemi, toto město se jmenovalo Atlantida. Antikové společně s městem odletěli do galaxie Pegasus a postavili nový typ bran, pomocí kterých rozšířili život i po této galaxii.
  • Ve vývoji života v Pegasu se objevila druhá evoluce lidského druhu stejně jako v Mléčné dráze. Zaroveň se i objevila evoluce Irratuského brouka a z kombnace těchto dvou evolucí se vyvinuli Wraithi. Byli nepřátelé Antiků z důvodu stravovacích potřeb a proto mezi sebou vedli války. Antikové byli sice nejvyspělejší, ale Wraithů byla nepředstavitelná přesila. Antikové válku prohrávali a tak se stáhli na Lanteu, na Atlantidu.
  • Antikové byli evakuováni na Zem do galaxie Mléčná dráha. Antikové ve fyzické podobě v galaxie Mléčná dráha vymřeli, ale existují na vyšší úrovni bytí a tedy žijí dál jako povznesení se svými pravidly.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář