Jdi na obsah Jdi na menu


MidWay Station

5. 9. 2018

Přestupní stanice MidWay

A07 A23 A13 A05

Tato stanice byla vytvořena kvůli přestupu z jednoho systému bran do druhého. Nachází se mezi dvěma galaxiemi. Pro přesun mezi branami bylo vyvinuto makro, které vytvořil McKay a Carterová. Makro vás po vstupu do  první brány uloží v paměti brány a pošle vás do další brány, která vás pošle do další brány, dokud nedorazíte na stanici MidWay a odtud vás opět toto makro stejným způsobem odešle až do SGC.

Tento způsob dopravy byl ověřen pomocí Puddle Jumperu a po úspěchu tohoto testu se začalo stanice plně využívat. Stanice byla dokončena a byla uvedena do plného provozu. Ani na jednu z bran nebylo třeba umístit Iris a ani by to nebylo možné. Pokud by někdo před vstupem vešel do první brány odeslal kód pro Iris, tak by kód až ke stanici nedošel. Kód by prošel několika branami, záleží ovšem na síle signálu. Signál by tedy nedošel až ke stanici a člověk by okamžitě při odesílání do brány na MidWay zemřel.

Jistou dobu na stanici velela Plukovník Carterová, poté nejspíše Dr. Bill Lee.

Stanice byla zničena autodestrukcí poté, co ji obsadili Wraithi. Wraithi se o stanici a makru v bráně dozvěděli z počítačů na Atlantidě. Tuto informaci získal wraith Todd, který k nim měl přístup, když splupracoval s McKayem na zneškodnění replikátorů.

Související obrázek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář