Jdi na obsah Jdi na menu


Gamma Site

5. 9. 2018

První Stanoviště Gamma

Planeta vzdálení 24 000 světelných let od Země. Základna se nachází na planetě, která má silnou vrstvu unikátní radioaktivity v ionosféře, což znemožňovalo transport pomocí paprsku na vesmírnou loď a také to rušilo senzory z oběžné dráhy, totéž platí i pro komunikaci z povrchu.

Základna byla částečně stavěná na povrchu (hangár pro F-302 + Kontrolní věž) a částečně v podzemí (vědecké a ostatní lokality). Základna byla postavena jako vědecká mimozemská stanice, kde se provádělo hned několik výzkumů. 

Na stanoviště byla také vyslána prohlídka z mezinárodního dohledu IOA, během níž bylo stanoviště Převorskými brouky a následně zničeno autodestrukcí, kterou brouci aktivovali. Planeta byla na podle protokolu CR-91 vyhlazena toxickou látkou ,která zahubila všechny živočichy.

Velitelem byl Plukovník Stewart Pearson, který byl zabit při autodestrukci základny.

Výsledek obrázku pro stargate alpha

Druhé Stanoviště Gamma

Toto stanoviště bylo postaveno po zničení prvního stanoviště, ale jeho poloha, označení planety a vizuální zobrazení není známé. V seriálu bylo zmíněno, když Atlantida poslala vzkaz přes SGC Teal´covi, který měl vzkaz o blížících se wraithech poslat Odyssey. 

Teal´c se nacházel u superbrány v mléčné dráze a Odyssey v galaxii Pegasus, kde se pomocí malé brány pokoušeli zneškodnit superbránu v Mléčné dráze.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář