Jdi na obsah Jdi na menu


StarGate Atlantis Adventures

14. 4. 2014

 menu_3.png 

 

StarGate Atlantis Adventures je česká multiplayerová hra, která se zatím nachází ve fázi vývoje. Hra vypadá jako vysněná hra každého fandy SG. Ve hře si vyberete postavu a upravíte si ji. Poté si vyberete povolání (Vědec, technik, zdravotník a voják). Ve hře vás čekají singleplayerové i multiplayerové mise, které budete muset plnit s osatními hráči.   

 

Hra je něco jako by jste ovládali nějakého robota na skutené Atlantidě, čili žijete na Atlantidě hra váš život zde simuluje. jak už jsme psali na začátku hry si upravít svou posavu, čili bava vlasů, pleti a účesu. Výběr povolání se ztěžuje tím,  každé povolání má jiné klady ajiné zápory. V průběhu hry se toto aso objeví. Každý hráč získává kvalifikaci, které budou hráči umožňovat použití jiných nových věcí. Zbraně, které ve hře hrají velkou roli, což je jistě samozřejmost.  

 

Ve hře se objevují P-90ky, wraith stunner a jako speciální i Rononova zbraň. 

 

Ve hře se bude hráč zdržovat převážně ve městě a ady ho budou doprovázet tzv. Guesty, které jsou řízené počítačem nebo místo guestů zničení nějakého kokrétního předmětu. Samozřejmě jsou tu i mise, na které budete muset sestavit tým z online hráču, aby jste ho splnili.

 

V těchto misích budete moci otevírat dveře logickou minihrou, nebobudete muset krýt svého technika, který dveře otevírá. Při zabití vůdce se předá velení hráči s nejvyšší hodností. Mrtvý hráč bude automaticky oživen na ošetřovně Atlantidy.

 

 

 

 

Speciální postavy jako např. Dr, Radek Zelenka nebo Plk. John Sheppard budou k mání jen pro administrátory.

 

 

Článek je odvozeninou článků z istargate.cz a sgaa.tode.cz

Oficiální stránky: zde


Rozhovor s programátorem:*

 

 

 


 

*není jisté zda se rozhovor uskuteční.

 

Náhledy fotografií ze složky Stargate Atlantis Adventures

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář