Jdi na obsah Jdi na menu


AISNSim

8. 8. 2015

AISNSim

login.png

Nejčastěji kladená otázka: Jak se přihlásím na registrační stránce?

Nijak, nic nevyplňujte a stiskněte Enter.

Tento program je simulované prostředí počítačů na Atlantidě. Já sám za sebe můžu říct, že je to snad ten nejpropracovanější program z prostředí stargate. Poslední verze, tedy verze 3.0 kde sice nebyly stále všechny sekce hotové, byla nejlepší simulátorová hra. Na neštěstí informace na facebookových stránkách AISNSim končí rokem 2013 a další informace nejsou zcela známy.

Očekávané programy. Očekávanými programy je AISNSim v4.0, která má otevřít lidem kompletně celý počítač Atlantidy. Tato verze má také povolit ovládání počítače antických lodí třídy Aurora a podle neověřených informaci i počítač Daedala. Já osobně jsem se na tuto verzi hodně těšil. Dalším očekávaným programem je SGUSim 0.5, tedy skoro vůbec první simulátor počítače ze serií Stargate: Universe.

Verze 3.0:

mainframe.png

Ve verzi máte zpřístupněné téměř všechny sekce, jako např.: ovládání brány,

gate1.png

stardrive protocols

stardrive-protocols.png

a dále.

Stažení a instalace Stargate Atlantis Interface System (AISNSim)

Poslední dostupná verze v3.1.0

Možností stažení:

1) První možnost je bezplatně se zaregistrovat na oficiálních stránkách, kde bezplatně dostanete tři sériová čísla. Poté stačí nainstalovat, vložit klíč a hrát. Bohužel tato možnost není možná, protože webové stránky byly zrušeny. Už delší dobu nejsou o projektu žádné informace.

2) Možnost je stáhnou si to z ostatních zdrojů, jako např na istargate.cz nebo dokonce i zde u nás. Na istargate je update v3.1.0, zatím nevím, jestli to úplně funguje, ale zkusím to co nejdříve. Podle tam napsaných informací, je jejich verze "craknutá" placená, teda pokud jsem to správně pochopil. Zde u nás budete mít v .raru extarhované složky, které vám ke spuštění a hraní úplně stačí. Není to sice plná verze, ale pokud ji seženu dám ji sem taky.

Download na istargate.cz 

Download zde u nás (Přidám)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pongi - Souhlasím

18. 8. 2015 10:30

Musím jedině souhlasit projekt AISM sleduju asi 3 nebo 4 roky a lepší jsem ještě neviděl, ale kdyby si chtěl někdo zabojovat v lodích, vřele doporučuji STARGATE mod do Starwars Empire at War, nebo něco menšího v podobě Deadalus
http://sandbox.yoyogames.com/games/147825-daedalus-stargate-space-shooter-tds-improved

Admin (Sammuel Carter) - Re: Souhlasím

25. 8. 2015 12:23

Jo jo přesně, SG:EAW je hra, která u nás taky dlouho letěla a Daedalus, no možná ho ještě někde v počítači mám je to jedna z prvních her z prostředí SG, kterou jsem snad hrál.